Oddelki in urniki

PRVI ODDELEK: 1., 2. in 3. razred
Razredničarka: ga. Monika Gasser

1. razred
2 učenca
Tedensko imata 22 ur pouka
SLO
MAT
SPO
LUM
GUM
ŠPO
NIP ANG
6 ur
4 ure
3 ure
2 uri
2 uri
3 ure
2 uri
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje Jana Kusterle

 

2. razred
3 učenci
Tedensko imajo 23 ur pouka
SLO
MAT
SPO
LUM
GUM
ŠPO
TJA
7 ur
4 ure
3 ure
2 uri
2 uri
3 ure
2 uri
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje Jana Kusterle

 

3. razred
4 učenci
Tedensko ima 22 ur pouka
SLO
MAT
SPO
LUM
GUM
ŠPO
TJA
7 ur
5 ur
3 ure
2 uri
2 uri
3 ure
2 uri
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje Jana Kusterle

 

URNIK za 1. oddelek 

URA OD – DO PON TOR SRE ČET PET
0. 755 – 840 Pevski zbor Dramski krožek   GUM Ročna dela
1. 845 – 930 MAT SLO MAT SPO MAT
M      A      L      I      C      A
2. 955 – 1040 SLO MAT TJA SLO SLO
3. 1045 – 1130 SPO GUM SLO LUM ŠPO
4. 1135 – 1220 ŠPO SPO SLO LUM TJA
5. 1225 – 1310   SLO 2., 3. r ŠPO MAT 3. r Ritmika 
6. 1315 – 1400         Športni krožek

 

DRUGI ODDELEK: 4. in 5. razred
Razredničarka: ga. Ana Čufer

4. razred
3 učenci
Tedensko imajo 24 ur pouka
SLO
MAT
TJA
NIT
DRU
LUM
GUM
ŠPO
OK
5 ur
5 ur
2 uri
3 ure
2 uri
2 uri
1,5 ure
3 ure
0,5 ure
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje Jana Kusterle
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka

 

5. razred
3 učenci
Tedensko imajo 26 ur pouka
SLO
MAT
TJA
NIT
DRU
LUM
GUM
ŠPO
GP
OK
5 ur
4 ure
3 ure
3 ure
3 ure
2 uri
1,5 ure
3 ure
1 ura
0,5 ure
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje Jana Kusterle
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka
poučuje razredničarka

URNIK za 2. oddelek 

URA OD – DO PON TOR SRE ČET PET
0. 755 – 840 Pevski zbor Dramski krožek /TJA /DRU Ročna dela
1. 845 – 930 MAT SLO TJA MAT /GP MAT
M      A      L      I      C      A
2. 955 – 1040 SLO MAT MAT SLO SLO
3. 1045 – 1130 ŠPO NIT SLO LUM TJA
4. 1135 – 1220 NIT NIT ŠPO LUM ŠPO
5. 1225 – 1310 DRU DRU GUM GUM/OK Ritmika
6. 1315 – 1400         Športni krožek